Usługi

Zadzwoń do Nas!
Projekt

Wykonamy dla Ciebie indywidualny projekt według twoich potrzeb!

Dzięki naszemu doświadczeniu i umiejętnościom. Potrafimy doradzić Państwu w każdym możliwym przypadku.

Wykonujemy projekty skrojone do Twoich potrzeb. 

Wykorzystujemy najlepsze dostępne materiały aby jakość wyrobów spełniała Państwa oczekiwania.

Twierdzimy, że nasze wyroby to nie tylko funkcjonalne meble, ale również piękne dzieło rzemieślniczej sztuki.

Jesteśmy otwarci na sugestie. Twoje zadowolenie z wykonania jest dla Nas najważniejsze.

window-banner-01
kuchsad

Projekty

Zaletą projektu indywidualnego jest
jego potencjał aranżacyjny oraz możliwości przygotowania wizualizacji na poziomie projektowania. Wykonanie jest jego pochodną, która w naszych rękach nabiera smaku.

Kuchnie

Tworzenie kuchni na wymiar przez nas to gwarancja stworzenia unikalnego i funkcjonalnego wnętrza, idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb i wymagań. Dzięki indywidualnemu podejściu do projektu, jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązania, które nie tylko zaspokoją potrzeby użytkowe, ale także będą estetycznym i harmonijnym elementem całego pomieszczenia.

kuchnia-biala-1

Zabudowy

Szafa do zabudowy na wymiar to gwarancja optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni oraz stworzenia mebla idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb i wymagań.

białe-szafy-1

Garderoby

Szafy garderobiane pozwolą na praktyczne i estetyczne przechowywanie ubrań, butów i dodatków. Szafa garderobiana na wymiar to także element dekoracyjny, którego nie może zabraknąć w Twoim domu.

komoda

Montaż

Montaż mebli drewnianych jest często bardzo skomplikowany, dlatego warto powierzyć go w ręce specjalistów, którzy wykonają go z najwyższą precyzją i dbałością o detale.

Zobacz na co Nas stać!

Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości naszych wyrobów. Zachęcamy do spojrzenia na liczne realizacje, które wykonaliśmy na przestrzeni lat!

Scroll to Top